Tótkomlósi Torna Club Tótkomlósi TC - Medgyesbodzás Gábortelep SE 2017.11.05 1

Orosháza Rákoczi Vasas SE - Tótkomlósi TC 2:3 (0:2)
Tótkomlósi TC: Braun - Kormányos Károly, Moszheim, Bálint D., Veres - Lehoczki, Fazekas - Péli M., Ngalle, Kovács I. - László
Kispad: Asztalos, Barna L, Bíró B., Horváth H.
Jó(k): Braun, Moszheim, Bálint D., Veres, Ngalle, Kovács I.
Gól(ok): Ngalle 10.,53., Moszheim 25.percben
Horváth Henrik:Fegyelmezetten és taktikusan játszott a csapat, több helyzetet dolgoztunk ki és akár 5-6 gólt is szerezhettünk volna.
Góltörténet:
10.perc: Kovács Imre kapott remek indítást, amivel kapura tört, de buktatták a tizenhatoson belül. Jogos kiállítás és büntető. A labda mögé 'Zsozso' állt, első próbálkozását védte a hazai hálóőr, de a kipattanót gólra váltotta!
25.perc: 'Zsozso' szögletét fejelte a hazai hálóba Moszheim János.
53.perc: Kovács Imrét buktatták a tizenhatos előterében. A labda mögé 'Zsozso' állt és ragyogóan lőtt a bal felsőbe.
A csapatból hiányzott: Séhorcz Tibor, Péli Tamás, Jámbor József, Kormányos Kristóf, Takács Norbert, Fejes Gábor, Szabó András.
Remekül kezdtük az első játékrészt, több alkalommal is a hazai kapusra vezettük a labdát, de vagy rossz volt a középre játszott labda, vagy a kapusba bombáztuk a labdát. Eldönthettük volna a találkozó sorsát az első félidőben.
Második félidő közepétől elfáradt a csapat, sokat kivett mindenkiből a hétvégi találkozó illetve sok hiányzó miatt lehetőség sem volt cserélni.
Mielőbbi felépülést a sérülést szenvedő Kormányos Károlynak!
Reméljük jót tett a lelkeknek a szomszédvár legyőzése és bajnokira és átmentjük a remek formát!

Békés Megye I. osztály 20.forduló

Tótkomlósi TC - Dévaványa SE 2:1 (0:0)

Karasz János sporttelep, 250 néző

Vezette: Pécs

Tótkomlósi TC: Braun - Kormányos Kristóf, Moszheim, Bálint D., Veres - Jámbor, Kovács I. - Takács N., Ngalle, Péli - László

Kispad: Karkus, Fazekas, Séhorcz, Lehoczki, Barna, Péli M.

Jó(k): Ngalle(mezőny legjobbja), Takács N., Jámbor, Kormányos Kristóf, Braun

Gól(ok): Ngalle 54., 67.percben

54.perc: László Dávid kényszerítőzött Péli Tamással, majd az előbbi középre centerezett, Takács Norbert átlépte a labdát, az üresen érkező Joseph Martial Ngalle pedig a hálóba passzolt.

67.perc: Ngalle 'Zsozso' lódult meg a vendég térfél közepétől és szólója végén 16 méterről átemelte a kapus felett a játékszert.

Horváth Henrik:" Ma végre azt játszotta a csapat, amit tud. Rendkívül motiváltan és nagy akarattal futballoztunk. Remélem, ez tovább repít minket és elhisszük, hogy elérjük a célunkat. Elismerés a csapatnak."